Torbalı Kötü Koku Tespiti

Dairenizden anlam veremediğiniz kötü bir koku mu geliyor? İş yerinizde ne yapsanız çıkmayan çok kötü bir koku mu var? Anlaşılmaz kokuları engellemek için çok uğraştınız ve denemediğiniz şey kalmadı mı? Tuvaletiniz ya da lavabonuz sürekli kötü mü kokuyor? Oda kokuları kokuyu geçirmedi veya kullandığınız tüm güzel kokulu kimyasal temizlik malzemelerine karşın koku gitmedi mi? Bu ve bu gibi sorulara cevap ve çözüm arıyorsanız yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübemizle beraber siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Torbalı Kötü Koku Tespiti İletişim Bilgileri

✅ Torbalı Kötü Koku Tespiti: Gürbüz Sıhhi Tesisat
✅ Telefon : +90 554 837 0565
✅ Adres: Şevket Kıvılcım Cd. No:15 Mustafa Kemal Paşa, 35860 Torbalı/İzmir
✅ Mail: info@gurbuzsihhitesisat.com

Kötü Koku Tespitinde Güvenin Adresi Gürbüz Sıhhi Tesisat

Dairelerinizde anlam veremediğiniz ve nereden geldiğini bulamadığınız kokular varsa ve siz aklınıza gelen her şeyi yaptığınız halde kokuyu bir türlü gidemediyseniz o zaman bizleri arayabilirsiniz. Tuvalet veya lavabonuz tıkanmış veya bölgesel bir noktada bir kırık veya çatlak olabilir. Deterjanla veya oda kokusuyla giderilmeyecek bu kötü kokular için koku tespiti hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz yeni taşındığınız daireye veya oturmaya başlamadan önce dahi koku tespiti yaptırabilirsiniz. Eve taşındığınız zaman banyo, tuvalet veya mutfaktan bir koku geliyorsa bu tesisatta bulunan bir aksaklıktan meydana geliyor demektir. Eğer siz oturmaya başladıktan sonra oluşmuşsa bir hatalı kullanımda söz konusu olabilir.

Garantili Kötü Koku Tespiti Ve Bulma

Sorunun kaynağı ne olursa olsun yıllardır bu sektörde büyük başarılara imza atmış olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için İzmir de faaliyet göstermektedir. Ayrancılar, Torbalı, Gaziemir, Bornova ve Karabağlar gibi bir çok ilçemizde kaliteli ekipmanlar ve uzman ekiplerimizle beraber sizlere kaliteli ve garantili bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız sizler için 7 gün 24 saat çalışmakta ve her türlü probleminizde yanınızda bulunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işin ehli olmayan kişiler tarafından sizlere hizmet veriliyor ve sorunlar ya hiç kesilmiyor ya da daha büyüyerek kısa süre içinde tekrar ortaya çıkabiliyor. Öncelikli olarak bu ve bunun gibi kişilere karşı kendinizi korumanızı ve işinin ehli yıllardır piyasa içinde yer etmiş kişiler ile çalışmanız gerektiğini sizlere hatırlatmak istiyoruz. Firmamız istediğiniz zaman her türlü sorunuz veya fikir edinebilmeniz için sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Son teknoloji cihazlarımızla su sızıntılarını zarar vermeden hızlıca buluyoruz.

Tıkanıklık Açma

Petek Temizliği

Son sistem cihazlar ile petek temizliğini hem hızlı hem de uygun fiyatlar da temizliyoruz.

Su Kaçağı Bulma

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçak tespit teknolojisi kullanarak, giderlerindeki sızıntıları hızlı şekilde belirliyoruz.

Tıkanıklık Açma

Klozet/Musluk Montajı

Klozet ve musluk tamiri, onarımı ve tamirini uzman ekiplerimiz tarafından hemen yapıyoruz.

Su Kaçağı Bulma

Klozer Tamir ve Montajı

Klozet tamir ve montajı en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tıkanıklık Açma

Sıhhi Tesisat Döşeme

Sıfırdan tüm sıhhi tesisat döşeme ile kaliteli hizmet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir