Torbalı Gider Tıkanıklığı Açma

Tuvalet ve banyo giderlerimiz çoğu zaman kullanım hatası nedeniyle, kimi zaman da eskimiş ve yıpranmış oldukları için tıkanmaktadırlar. Tuvalet giderlerinde en sık görünen tıkanma cinsi tuvalet kağıdı ve pedlerin atılmasıdır. Mutfak lavabosunda biriken yağ, sabun ve kimyasallar, yemek artıkları hem tıkanmaya hem de kötü kokuya sebep olmaktadır. Tuvalet lavaboları ise genellikle saç veya evlerde kullandığınız iş aletlerinin temizliği sırasında gelen alçı, beton, boya gibi malzemelerin temizliği yüzünden tıkanabilmektedir.

Büyük tıkanmalar boru hatlarını daha çabuk çatlatarak ileri derece de duvarlara zarar vermektedir. Binalardan boru hattına gelen pislik tıkanmaları ve güvensiz hatların bu alanda oluşması çok daha ciddi bir takım problemlere yol açacaklardır. Tıkanmaların meydana gelen alanlarında çok yoğun bir kirli tabaka oluşurken ileriki zamanlarda tamamen boru hatlarına büyük hasarlara neden olurlar. Evinizde kendi denediğiniz yöntemler geçici olarak gider borularını açsa da aslında sorunu geriye itmekten başka bir işe yaramamaktadır. Asit direk borulara zarar verdiği gibi pompa birikmiş kir tabakasını aşağı iterek farklı bir yerde tıkanmaya sebebiyet verebilir. Bu da ileride size hem maliyet hem de daha fazla zaman kaybı yaşatacaktır.

Torbalı Gider Borusu Açma İletişim Bilgileri

✅ Torbalı Gider Borusu Açma: Gürbüz Sıhhi Tesisat
✅ Telefon : +90 554 837 0565
✅ Adres: Şevket Kıvılcım Cd. No:15 Mustafa Kemal Paşa, 35860 Torbalı/İzmir
✅ Mail: info@gurbuzsihhitesisat.com

İzmir Gider Açma Konusunda Uzman Firma

Gider borusu açma konusunda alanında deneyimli ve uzman ekiplerimiz yıllardır sizler için geniş kapsamlı ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Doğru alet ve doğru insanlarla çalışmanın vereceği garantili iş ve uygun fiyatlar ise firmamızı seçmeniz için bir diğer nedendir. Ayrancılar, Torbalı, Gaziemir, Bornova ve Karabağlar gibi bir çok farklı bölgede yıllardır hizmet veren firmamız edindiği bilgi, birikim ve beceriyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktadır. İletişim numaralarından bizleri 7 gün 24 saat istediğiniz zaman arayarak yardım talebinde bulunabilir veya fikir edinebilirsiniz. Gider borusu açma hizmeti herkesin veremeyeceği şekilde uzmanlık gerektiren ciddi bir iş olduğu için firma tercihi yaparken firmaların köklü firmalar olmasına özen göstermenizi hatırlatırız. Sonuç ve çözüm garantili güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizler için kaliteli ekipmanlar ve uzman kadrosu ile istediğiniz zaman her türlü sorununuzda hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Son teknoloji cihazlarımızla su sızıntılarını zarar vermeden hızlıca buluyoruz.

Tıkanıklık Açma

Petek Temizliği

Son sistem cihazlar ile petek temizliğini hem hızlı hem de uygun fiyatlar da temizliyoruz.

Su Kaçağı Bulma

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçak tespit teknolojisi kullanarak, giderlerindeki sızıntıları hızlı şekilde belirliyoruz.

Tıkanıklık Açma

Klozet/Musluk Montajı

Klozet ve musluk tamiri, onarımı ve tamirini uzman ekiplerimiz tarafından hemen yapıyoruz.

Su Kaçağı Bulma

Klozer Tamir ve Montajı

Klozet tamir ve montajı en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tıkanıklık Açma

Sıhhi Tesisat Döşeme

Sıfırdan tüm sıhhi tesisat döşeme ile kaliteli hizmet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir