Koku Tespiti Nasıl Yapılır

Koku tespiti gelişen teknoloji ve ekipmanla artık çok daha kolay ve zahmetsiz olmaktadır. Yaşam alanlarımızdaki gelişen olumsuz şeylerden biri de tuvalet ve banyo gibi atık ve pis su giderlerindeki kokunun ev ve yaşam sahalarına dolmasıdır. Normalde bu tesisatlar da herhangi bir tıkanıklık olmasa dahi, bu tür sorunla sıklıkla karşılaşabiliriz. Firmamız son teknolojik görüntüleme cihazları ile kokunun kaynağını evinizde herhangi bir yeri kırıp-dökmeden hızlı bir şekilde tespit etmektedir.

Atık su tesisatları zamanla deforme olmakta ve özellikle dirsek ve köşe bölgelerinde içinden geçen madde miktarına bağlı olarak birikmeler, yığılmalar olmaktadır. Bu durum uzunca bir süre boyunca devam edip en sonunda evlerin atık su bağlantı yerlerinden içeriye pis ve kalıcı kokuların gelmesine yol açmaktadır. Bunun gibi durumlara karşılaşırsanız veya bu tür sorunlar yaşıyorsanız hemen bizleri aramanız yeterlidir. Alanında uzman ve yetkili kişilerce evinizdeki koku kaynağı kısa sürede tespit edilip, gerekli çözümler size sunulur.

Kanalizasyon tıkanıklıklarından, tuvalet tıkanmasına, lavabo ve diğer giderlerin tıkanıklarına kadar tüm tesisatınızın bu tür sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Elimizdeki ekipmanlar sayesinde, bu sorunların yaşandığı mekânlarda en az hasarla sizleri rahata erdiriyoruz. Aksi takdirde bir tuvalet tıkanıklığı için komple söküm ve kırım işlemi gerekebilmekte, bu da hem maddi, hem de zaman açısından büyük kayba yol açmaktadır. Sizlere uzun zamandır kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermeyi prensip edinen firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetini sürdürmektedir.

Pis koku oluşmasına yol açan yerlere koku tespit aygıtları ile öncelikli olarak tarama faaliyetini bitirip, bu kaynağı bulduktan sonra istenirse arıza giderimi de yapılmaktadır. Bu tür sorunlar hemen çözüme kavuşturulmazsa, yaşadığınız ve sürekli olarak kullandığınız tuvalet, banyo ve lavabolar sizin için artık çekilmez bir yer haline gelir. Ayrıca hijyen açısından da oldukça büyük risk taşır. Bu giderlerde yaşayan virüs ve mikroplar ile bakteriler hava yolu ile sağlığınızı ciddi biçimde etkileyebilir. Tüm bu riskleri sıfıra indirmek çalışan ve tıkanmayan tesisat ile sağlanmaktadır. Firmamız tüm bu sorunları en iyi ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.